Kecskeméti Paletta 2013

május 9., csütörtök 15 óra
Kecskeméti Paletta 2013
A kecskeméti és térségi óvodai, iskolai képzőművészeti alkotócsoportok kiállítása

Megnyitja: Pintér Lajos József Attila-díjas költő
Közreműködnek: a Tóth László Általános Iskola diákjai
Kiállító alkotócsoportok:

Béke Általános Iskola Ügyes kezek műhelye Polyák Emese
Béke Általános Iskola Selyemfestő kör Bereczki Károlyné
Bolyai János Gimnázium Művészeti szakkör Mészáros Marianna
Damjanich János Általános Iskola 2. osztály Gabnai Károlyné
Helvéciai Lakótelepi Óvoda Gomba csoport Barcsikné Tercsi Ibolya
Helvéciai Központi Óvoda Nyuszi csoport Barcsikné Tercsi Ibolya
Hunyadi János Általános Iskola Hunyadi szakkör Takács Tímea
Ifjúság Úti Óvoda Ügyes kezek szakkör Klein Ibolya
Jövőnkért AMI Móra Ferenc iskolai Kézműves csoport Ádám Márta
Jövőnkért AMI Arany János iskolai Kézműves csoport Ádám Márta
Jövőnkért AMI Tóth László iskolai Grafika csoport Novek Regina
Jövőnkért AMI Lánchíd iskolai Grafika csoport Novek Regina
Jövőnkért AMI Szent Imre iskolai Grafikai csoport Csúzdi Szabó Erika
Jövőnkért AMI Festészet tanszak Vincze Zsuzsa
Katedra Középiskola Katedra Középiskola Lovas Tibor
Katona József Gimnázium Képzőművészeti szakkör G Szolláth Katalin
Kecskeméti Ifjúsági Otthon Cinóber alkotó műhely Kun-Sebők Kata
Kecskeméti Ifjúsági Otthon Képzőművész kör Ugray Zsuzsa
Kecskeméti Ifjúsági Otthon Sokszorosító grafikai műhely Ugray Zsuzsa, Szikora Imre
Kecskeméti Ifjúsági Otthon Vándorbot báboskör Szirtes Józsefné
Kecskeméti Képzőművészeti Szabadiskola Rajz-sokszorosító grafika osztály Patkós László
Kecskeméti Képzőművészeti Szabadiskola Építész osztály Vass-Eysen Ervin
Kecskeméti Képzőművészeti Szabadiskola Rajz-festő osztály Bruncsák András
Kecskeméti Módszertani Központ 1. osztály Novákné Kádasi Piroska
Kecskeméti Református Általános Iskola Rajz szakkör Vargáné Pálfi Györgyi
  Kecskeméti Tűzzománc Szakkör Kőrös Sára
Kecskeméti Waldorf Iskola   Ábelné Farkas Cintia
Kandó Kálmán Szakképzőiskola és Szakiskola Kondor Béla
Művészeti Tagozat Kerámia Szak
Sári Mihály, Szegedi Zsolt
Kandó Kálmán Szakképzőiskola és Szakiskola Kondor Béla Művészeti Tagozat Grafika Szak Damó István
Kandó Kálmán Szakképzőiskola és Szakiskola Kondor Béla Művészeti Tagozat Szobrász Szak Lakatos Pál Sándor, Kis Tamás
Kandó Kálmán Szakképzőiskola és Szakiskola Kondor Béla Művészeti Tagozat Festészet Szak Miklós Árpád

Kiskun AMI Mátyás Király iskolai csoport Szabó Zsuzsa
Magyar Ilona Általános Iskola Rajz szakkör Dr. Turainé Lovász Márta
Mathiász János Általános Iskola Felsős rajz szakkör Bognár Éva
Ménteleki Általános Iskola Rajz szakkör Gere Hedvig
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Felsős kör Kulcsár Erzsébet
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola "Ünnepnapok-hagyományok" kézműves szakkör Barcsikné Tercsi Ibolya
Szent Imre Katolikus Általános Iskola "Mesterségek régen és ma" kézműves szakkör Barcsikné Tercsi Ibolya
Szent Imre Katolikus Általános Iskola Felső tagozatosok Csúzdi Szabó Erika
Tóth László Általános Iskola 5/b. osztály Kőrös Sára

Zrínyi Ilona Általános Iskola 2/c. osztály Tóth Ildikó, Csépányi Csilla
Zrínyi Ilona Általános Iskola Selyemfestő kör Tóth Ildikó
Vásárhelyi Pál Általános Iskola   Gevicser Gyula


Látogatható: június 2-ig naponta 10 és 18 óra között (május 20-án zárva)
A belépés díjtalan!






Támogató:

www.nka.hu

Oldal tetejére